Naujienos

2018-12-06 02:12:01

ŽMONIŲ SU NEGALIA SPORTO ŠVENTĖ 2018

Šių metų gruodžio 3 dieną  mūsų centro jaunuoliai  bei darbuotojai (Lakštučių g. 6 ir Panevėžio g. 2) vyko į Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklą, kurioje vyko tradicinė sporto šventė, skirta žmonių su negalia dienai paminėti. Renginį pradėjo savo išskirtiniu pasirodymu ir visus nustebino Neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" breiko šokių kolektyvas. Mūsų nuomone ši šventė taip pat stiprina žmonių su negalia pilnavertiškumo jausmą, gerina fizinę būklę, skatina socialinį bendradarbiavimą tarpusavyje ir su sveikais žmonėmis.  Šventės metu vyko įvairios rungtys: šaškių, smiginio, stalo teniso, rankų lenkimo, 3x3 krepšinio, bočios, šaudymo bei kt. Jaunuoliai labai stengėsi varžydamiesi rungtyse. Mums pavyko iškovoti šias prizines vietas: I ir III vieta atiteko lakštučių bočios komandoms, I vieta smiginio nugalėtojui Tadui Šauliui, II vieta smiginio nugalėtojai Svetlanai Kovalčiuk ir  II vieta atiteko krepšinio 3x3  lakštučių komandai (Lakštučių g.6). Panevėžio gatvės padalinio jaunuoliai iškovojo tris prizines vietas: stalo teniso varžybose III vietą iškovojo- Olesia Marutian, smiginio varžybose II vietą iškovojo- Arūnas Amulis bei šaškių varžybose II vietą iškovojo Kristina Kažaniauskaitė.  Didžiuojamės mūsų jaunuolių pasiekimais.