Naujienos

2014-12-03 15:12:17

„Visata“

Gruodžio 3 d. „Klaipėdos lakštutės“ lankytojai kartu su direktore ir darbuotojais sudalyvavo LCC Tarptautinio universiteto organizuojamoje Klaipėdos miesto neįgaliųjų konferencijoje „Kultūringa Klaipėda ir aš“. Konferencijos metu dalyviai bei svečiai galėjo pasigrožėti bei įsigyti artėjančioms šventėms mūsų lankytoju darbelius parengtoje mugelėje.

„Klaipėdos lakštutė“ lankytojai kartu su darbuotojais LCC Tarptautiniame universitete Klaipėdoje dalyvavo šokio performansė „Visata“. Renginys buvo kuriamas VšĮ „Socialiniai meno projektai“ kartu su Vilniaus dailės akademija, Lietuvos sporto universitetu. Jame įgyvendinamos „Šokio laboratorijos“ kūrybinių dirbtuvių programos. Dalyvavo profesionalūs šokėjai, socialinių paslaugų įstaigų klientai ir darbuotojai.

„Visata“ – tai šokio ir gyvos vaizdo projekcijos dermė, reginys apie pasaulio struktūrą – apie tai, kas žavi, baugina, džiugina, kam suvokti dažnai esame riboti. Apie žmogų, kuris yra tarsi visata, visumos dalis, tarsi beribė gelmė, iki galo nepažini savo talentais ir gebėjimais.

Šokio choreografiją kūrė Ieva Kristutytė ir Dovilė Binkauskaitė. Renginio metu gyvai įspūdingą vaizdo projekciją atliko Eglė Gudonytė. Šokėjams scenos rūbus sukūrė Vilniaus dailės akademijos kostiumo dizaino katedra.