Naujienos

2016-05-17 08:05:32

„Vilties bėgimas“ 2016

Gegužės 15 d. sekmadienį uostamiestyje įvyko devintasis „Vilties bėgimas“, skirtas solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis bei paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą.  Pažadais likę prasti sekmadienio orai neužgožė Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutės“ komandos entuziazmo įveikti ilgesnę ar trumpesnę trasą.
Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutės“ komandą atstovavo rekordinis skaičius žmonių, susirinkę centro klientai ir darbuotojai sudarė 100 dalyvių komandą. Klientai pasirinko 0,6 km, o darbuotojų įveiktas atstumas svyravo nuo 2,9 iki 10 km. Bėgikai finišą pasiekė Vasaros estradoje. Čia vyko ir geriausiai pasirodžiusių bėgikų apdovanojimo ceremonija, kuriems iš mero Vytauto Grubliausko bei premjero Algirdo Butkevičiaus rankų buvo įteikti specialūs apdovanojimai.
Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutės“ komanda didžiuojasi dalyvaudama ir prisidėdama prie tokios visus suartinančios ir suvienijančios akcijos. Tikime, kad geri darbai anksčiau ar vėliau sugrįžta bumerangu, tad darykime juos!