Naujienos

2016-04-01 04:04:55

Sveikiausios įmonės rinkimai 2015

Kovo 18 dieną Klaipėdos Švyturio arenoje vyko Sveikiausios įmonės konkurso apdovanojimai. BĮ Neįgaliųjų centrui ,,Klaipėdos lakštutė“ įteikta padėka už garbingai kartu su sveikatos biuro komanda nešama Klaipėdos kaip sveiko miesto vėliava. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro organizuojamame Sveikiausios įmonės konkurse įstaiga dalyvauja kelerius metus iš eilės.

BĮ Neįgaliųjų centras ,,Klaipėdos lakštutė“ nuosekliai stengiasi skatinti darbuotojus rūpintis savo sveikata. Įstaigos darbuotojai ir centro lankytojai skatinami daugiau judėti, tinkamai maitintis ir plėsti žinias sveikatinimosi srityje išklausant paskaitas apie sureguliuotą mitybą, organizmą stiprinančius produktus, aktyvų gyvenimo būdą ir nuolat vykdomą sveikatos priežiūrą.

Kasmet įvertinama įstaigos darbuotojų sveikatos būklė, kurią atlieka į įstaigą atvykę visuomenės sveikatos biuro specialistai. Matuojamas kraujospūdis, cholesterolio ir cukraus kiekis kraujyje, atliekama kūno sudėties analizė ir lyginama su praėjusiais metais.

Įstaiga kasmet vis didesnį dėmesį skiria darbuotojų sportiškumo skatinimui, aktyviems laisvalaikio praleidimo būdams: organizuojami boulingo turnyrai, plaukimas baidarėmis. Aktyviai dalyvaujama Klaipėdos miesto sportiniuose renginiuose.