Naujienos

2016-07-04 12:07:08

Sporto šventė „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“

Birželio 30 d. BĮ Neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“ (lakštučių g. 6) vyko sporto šventė „ DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“. Šios šventės pagrindinis tikslas skatinti lankytojus daugiau sportuoti, ugdyti įprotį būti, pramogauti, žaisti lauke.

Šventės pradžioje visi lankytojai ir darbuotojai susiskirstė į komandas. Pirmoji užduotis teko išsirinkti komandos kapitoną ir sugalvoti komandai pavadinimą.

Komandos varžėsi ir konkuravo įvairiose estafetėse, virvės traukimo, baudų metimo, žiedelių bei kimštinio kamuolio metimo varžybose. Lankytojai ir darbuotojai demonstravo savo gebėjimus atlikdami užduotis, visi įrodė, kokie jie yra drąsūs, stiprūs ir vikrūs.

Atlikus užduotis jėgas padėjo atgauti lauke surengta iškyla. Kurios metu klientai ir darbuotojai ant lapelių surašę savo norus ir slapčiausius troškimus, sudėjo juos į balionus ir paleido į dangų su mintimis jog visi troškimai pasiekę dangų išsipildys.

Šventę vainikavo jaunuoliams įteiktos padėkos už puikų ir aktyvų dalyvavimą, smaguriavimas ledais, šurmulys, kurio metu visi dalinosi įspūdžius apie geriau ar blogiau atliktas sportines užduotis, juokas ir šypsenos veiduose.