Naujienos

2016-06-29 07:06:28

„Skriski, kūrybos paukšte 10“

Birželio 22 d. Klaipėdos neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ (Panevėžio g. 2) pirmą kartą dalyvavo meninės saviraiškos šventėje „Skriski, kūrybos paukšte 10“, kurią kiekvienais metais organizuoja Gargždų socialinių paslaugų centras. Renginyje dalyvavo 9 socialinių paslaugų dienos centrai. Galimybė dalyvauti šiais metais buvo suteikta tik trims jaunuoliams ir vienam darbuotojui iš kiekvienos įstaigos, nors norinčių buvo daug daugiau.
Renginys buvo skirtas Joninėms paminėti. Šventė startavo labai įspūdingai ir iškilmingai. Kiekvienas dalyvis gavo balioną, kurį, skambant fanfaroms, turėjo susprogdinti. Po to visos dalyvių grupės turėjo prisistatyti. Per mūsų komandos pasirodymą organizatoriai ir šventės svečiai išgirdo eilėraščius apie lakštutę (ištrauką iš Juozo Erlicko eilėraščio), apie Klaipėdą (Elžbetos Jašinskaitės eilėraštis „Klaipėda-mano miestas“) ir mūsų dienos centro himną (autorius A. Burba). Antra Joninių renginio užduotis buvo šventės akcentas – „Janinos šypsena“. Iš pateiktų priemonių padarėme žavią lėlę Janiną. Šventės kulminacija - vainikų pynimas iš ąžuolo lapų ir lauko gėlių. Prieš plukdant vainiką į Miniją, visi turėjome sugalvoti norą.
Grįžome pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. Pamalonino ir gražūs šilti orai. Dėkojame organizatorei socialinei darbuotojai Giedrei Montrimaitei už kūrybingą ir linksmą dieną.