Naujienos

2016-12-14 08:12:22

Paroda

   2016-12-13 BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ jaunuoliai ir darbuotojai (Lakštučių g. 6) lankėsi Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Meno skyriuje, kuriame buvo eksponuojama ANTANO GARJONO tapybos darbų paroda „Derlius“. Buvome labai šiltai priimti. Paroda padėjo mums atskleisti „derliaus“ sampratos įvairovę. Apžiūrėję paveikslus nuvykome į Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kiemelį. Jaunuoliai džiaugsmingai apžiūrėjo įvairias organizacijų ir įstaigų papuoštas eglutes. Stebino eglučių konstrukcijų ir puošybos įvairovė.

     Išvyką tęsėme eidami į „Klaipėdos galerijos“ filialo mados ir verslo centro „Herkaus“ galeriją. Norėjome apžiūrėti keramikės KRISTINOS ANCUTAITĖS ir vaikiškų knygų iliustratorės LINOS DŪDAITĖS parodą „Namai esi TU“. Pamatyti darbai žavėjo savo ypatingumu ir išskirtiniu grožiu, pripildžiusiu visus vidinio džiaugsmo ir ramybės.

  Mūsų kelionę vainikavo apsilankymas „Klaipėdos galerijoje“. Apžiūrėjome SOFIJOS KANAVERSKYTĖS parodą „Kalėdinė dovana“. Patekome į koliažo technika atliktų angelų erdvę. Apžiūrint darbus tylą nuolat sutrikdydavo džiaugsmingi jaunuolių šūksniai. Jie su nuostaba konstatuodavo, kad angelai padaryti iš raktų, sagų, akmenukų, medžio ir t.t. Buvo neįtikėtina, kad iš mus supančios aplinkos dalelių galima sukurti tokį nepakartojamą angelų grožį.

      Prisipildę įvairiausių emocijų laimingai grįžome į centrą.