Naujienos

2015-06-11 06:06:09

„Neptūno“ krepšininkai į aikštę išbėgo kartu su BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ lankytojais

Birželio 4 d.  prieš „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ rungtynes per Klaipėdos komandos pristatymą kiekvienas „Neptūno“ krepšininkas į aikštę išbėgo kartu su vienu iš „One Team“ projekto dalyviu: BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ lankytojais ir vaikų namų „Rytas“ vaikais.

Klaipėdos „Neptūnas“ įgyvendina „One Team“ Eurolygos krepšinio turnyro socialinės plėtros ir rinkodaros projektą, į kurį įtraukė vaikų namų „Rytas“ vaikus, BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ gyventojus.

Šiuo projektu siekiama krepšinio pagalba integruoti ir vienyti bendruomenes bei užtikrinti teigiamą socialinį poveikį visuomenėje.

„Šio projekto pagrindiniai uždaviniai - padėti fizinės veiklos metu bendradarbiauti, komunikuoti, taip auginant ne tik stipresnį kūną, bet ir atsakingumą, didesnį pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais. Taip pat integruoti neįgaliuosius, intelektualiai sutrikusius vaikus į bendrą veiklą. Parodyti, kad sportas yra ne tik fizinė veikla, bet ir bendravimas bei bendradarbiavimas. Pagerinti socialinius įgūdžius fizinės veiklos metu“, - sakė „Neptūno“ klubo administracijos darbuotojai.

„Neptūnas“ „One Team“ projekto metu tikisi suteikti bendruomenėms ne tik galimybę fiziškai judėti, bet ir lengviau integruotis visuomenėje.