Naujienos

2017-04-19 11:04:34

Neįgaliųjų sporto šventė „Judėk ir tobulėk“

2017 m. balandžio 6 d. BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ (Lakštučių g. 6) jaunuoliai ir darbuotojai vyko į neįgaliųjų sporto šventę „Judėk ir tobulėk“, kuri vyko Priekulės kultūros centre.

Šventės tikslas – sudominti ir įtraukti asmenis su negalia į daugiau judrumo reikalaujančius sportinius žaidimus, suteikti galimybę visapusiškai tyrinėti sporto pasaulį, patirti pažinimo džiaugsmą, patiems aktyviai veikti, numatyti, ieškoti, atrasti ir perimti įvairius sporto būdus bei džiaugtis pasiektais rezultatais.

Šventės atidarymo metu vyko trumpi komandų prisistatymai, kurių metu ir mūsų komandos kapitonas Viktoras Bardauskas pristatė komandos narius, bei Lakštučių šūkį. Susipažinę su kitomis komandomis iš Gargždų, Palangos, Šilalės ir Klaipėdos dalyvavome bendroje “Piratų“ mankštoje.

Komandos varžėsi ir konkuravo įvairiose estafetėse: „bulvių sodinimo“, estafetė „surink spalvas“, estafetė „pralysk pro lanką“, „sunešk kamuoliukus“, „bėk su šaukštu rankoje“, „iškratyk kamuoliuką“, „varyk kamuolį tarp kojų“, „kamuolio ridenimas rankomis eglute“. Jaunuoliai demonstravo savo gebėjimus atlikdami šias linksmas užduotis, parodėme kaip mokame bendradarbiauti komandoje, vienas kitą palaikyti ir padrąsinti.

Šventę vainikavo diplomų įteikimai už aktyvų dalyvavimą sportinių estafečių rungtyse ir  suneštinių vaišių stalas. Mūsų Lakštučių komanda į sporto šventę vaišes vežėmės ne bet kokias, o sveikuolišką daržovių ir vaisių asorti, kurie teikią energiją, žvalumą ir gerą nuotaiką.