Naujienos

2015-07-07 05:07:36

Neįgaliesiems ir vaikų namų auklėtiniams - neptūniečių krepšinio pamokos

Birželio 26 d. BĮ Neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" lankytojai dalyvavo neptūniečių krepšinio pamokoje. Nors jau baigėsi Eurolygos krikštu paženklintas 2014-2015 metų krepšinio sezonas, tačiau Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai nepamiršta savo pažadų - į savo treniruotes pasikvietė ir krepšinio paslapčių mokė BĮ neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" atstovus.
Vyko kelios skirtingomis dienomis treniruotės: vaikų namų "Rytas" auklėtiniams krepšinio subtylybes atskleidė ilgametis "Neptūno" kapitonas Martynas Mažeika, o BĮ Neįgaliųjų centro "Klaipėdos lakštutė" atstovams - treneris Kazys Maksvytis.
Įdomu tai, kad iš Darbėnų kilęs krepšinio specialistas nepasididžiavo ir treniruotes neįgaliesiems vedė net tada, kad jau žinojo, kad jis "Neptūno" klube nebedirbs.
"Per trejus metus su "Klaipėdos lakštutės" atstovais mes išties labai susibičiuliavome ir norisi su jais gražiai atsisveikinti. Jiems buvau žadėjęs surengti treniruotes, tad savo pažadus ir įgyvendinu", - kalbėjo K. Maksvytis.
Jis neįgaliesiems suorganizavo įvairias krepšinio estafetes, šiltai ir draugiškai bendravo, mokė kamuolio žongliravimo technikos, o vėliau visi kartu žaidė krepšinį.
"Labai gaila, kad šis treneris atsisveikina su "Neptūnu". Tai išties draugiškas, geras ir nuoširdus žmogus. Mes jo išties pasiilgsime", - kalbėjo neįgaliųjų centro "Lakštutė" auklėtiniai Arūnas ir Stanislovas.
Kai jie dalyvavo treniruotėse, jų akys iš džiaugsmo tiesiog spindėjo, o veidus puošė ne dirbtinė, o natūrali šypsena.
"Neįgalieji yra daug ryžtingesni ir nuoširdesni. Jie niekada neslepia savo emocijų, o dažniausiai į akis pasako tai, ką mąsto. Buvo malonu matyti, kaip jie džiaugėsi. Tiesiog man nuo to vaizdo suspaudė širdį", - sakė draugystę tarp "Neptūno" ir neįgaliųjų užmezgęs visuomenininkas Vilius Jurkus.