Naujienos

2017-09-26 03:09:16

Mes bėgame, nes esame kartu!

BĮ Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ kartu su šokių studija „Kūrybos Kišenė“ vykdo bendrą projektą „Mes esame Kar/Tu“ , kurio esmė - neįgaliųjų bendruomenės integracija į jaunimo kultūrinį gyvenimą pasitelkiant šokį, muziką, teatrą, gatvės performansus. Projekto tikslas - pastatyti didelius draugystės tiltus tarp visiškai skirtingų bendruomenių.

Rugsėjo 21 dieną šio projekto iniciatoriai organizavo bėgimą „Mes bėgame, nes esame kartu!“. Gausus būrys projekto dalyvių susirinko neįgaliųjų centro “Klaipėdos lakštutė” kiemelyje ir Direktorės išlydėti pradėjome bėgimą iki smiltynės perkėlos. Su kitų pagalba bėgime taip pat dalyvavo net sunkiai vaikštantys ar neįgaliųjų vežimėlyje sėdintys asmenys. Smiltynės perkėloje linksmai, su muzika atlikome įprastą kasdieninę rytinę mankštą ir sušokome bendrą flashmob’o šokį.  Organizuodami šį bėgimą siekėme įvykdyti Europos judumo savaitės metu (rugsėjo 18-22d.) užsibrėžtus tikslus.

Grįže į įstaigą pasivaišinome organizatorių vaišėmis ir arbata, prisiminėme renginio akimirkas ir pasidalinome puikiais įspūdžiais.