Naujienos

2017-03-15 08:03:41

Išvyka į kino filmą ,,Šuns tikslas“

Kovo 3 diena,  jaunuoliai kartu su darbuotojais (Lakštučių g. 6), vyko į ,,Forum cinema“ kino teatrą. Žiūrėjome lietuviškai dubliuotą filmą „Šuns tikslas“. Tai filmas apie visas kliūtis nugalinčią žmogaus ir šuns draugystę.
       Matėme  pasakojimą apie šunelį Beilį. Beilis nuo pat pirmosios dienos labai susidraugavo su berniuku Itanu. Jie kartu žaidė, džiaugėsi, liūdėjo, kartu augo. Draugai labai vienas kitą mylėjo ir padėdavo vienas kitam. Itanui nedrįstant prieiti prie jam patikusios Hanos, būtent Beilis žengė pirmąjį žingsnį – šunelio dėka Itanas pažino pirmąją meilę. Tačiau visiems žinoma, kad šuneliai gyvena trumpiau nei žmonės. Itanas tebebuvo jaunuolis kai Beilis paseno ir numirė. Tačiau tuo ši istorija nesibaigia.
        Po trumpo nebūties laikotarpio Beilis staiga suprato, kad vėl yra gyvas – vėl yra mažas šunelis. Tačiau nebe Beilis. Ir netgi ne šunelis, o kalytė! Atsipeikėjęs po pirmojo šoko, jis prisitaikė prie naujojo gyvenimo ir nugyveno jį taip pat linksmai, prasmingai ir padėdamas žmonėms, kaip ir pirmąjį kartą. Po to Beilis atgimė dar kartą. Ir dar kartą.
Kol galų gale, po daugybės metų likimas Beilį vėl atvedė ten, kur viskas prasidėjo – į dabar jau suaugusio to paties Itano namus.
       Tai buvo nuostabiai šilta, pamokanti, lietuviškai įgarsinta istorija, iš kurios supratome, kad reikia džiaugtis kiekviena diena ir iškilus bėdai padėti artimiesiems bei draugams.