Naujienos

2017-04-06 02:04:35

Draugiškas padalinių „Bočios“ turnyras

Balandžio 4d. BĮ Neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“ (Lakštučių g. 6) vyko „Bočios“ turnyras. Šio turnyro tikslas užmegzti artimesnius tarpusavio ryšius, palaikyti jau esamus santykius, patyrinėti sportinių žaidimų pasaulį, bei patirti draugiškų emocijų ir malonių įspūdžių. Į turnyrą pakvietėme pažaisti draugus iš Panevėžio g. esančio padalinio. Sudarėme keturias komandas, kurios varžėsi tarpusavyje. 

„Bočia“ – tai komandinis žaidimas, mėgstamas ir visiems prieinamas, jį gali žaisti kartu ir vyrai, ir moterys. Pasak žaidėjų, žaidimas nesunkus, tačiau labai įdomus, azartiškas ir įtraukiantis.
„Bočia“ – tai rutulių sportas, labai panašus į žaidimą „Petankę“. Dėl savo universalumo populiarus ir tarp neįgaliųjų. Nuo 1984 m. įtrauktas į Parolimpines žaidynes. Kiekviena pusė turi savo spalvos odinius rutulius (mėlynus arba raudonus). Žaidimo tikslas – numesti savo rutulį kuo arčiau baltojo rutulio.

 Po smagaus ir daug emocijų pareikalavusio turnyro jėgas padėjo atgauti „Namų ruošos“ veiklos suruoštas vaišių stalas, prie kurio taip pat dalinomės įspūdžiais apie sportines užduotis, bei aktyviai ir įdomiai praleistą laiką. Turnyro pabaigą vainikavo direktorės įteikti diplomai užėmusiems prizines vietas ir žinoma padėkos už draugišką ir aktyvų dalyvavimą „Bočios“ turnyre. Tokie sportiniai susitikimai mums yra labai svarbūs ir naudingi, nes turime galimybę ne tik smagiai pabendrauti, bet ir įsivertinti kokiame sportiniame lygyje esame patys ir kiek dar mums reikia tobulėti, kad pasivytume kitus.